ساختارهای تأثیرگذار بر دستگاه لیزر در تلفن همراه

در این ساختار , صرف حیث از دستگاه گزینه استفاده ی استفاده کننده , کد HTML ثابتی برای URL اثبات به کار برده میشود . به عبارت بی آلایش تر , وقتی کاربری از وبسایت شما بازدید می کند , چه از روش گوشی وارد شود و چه از روش دسکتاپ , کد HTML و URL ثابتی برای او لود می گردد . تنها تفاوتی که استفاده کننده , هنگام استفاده از این دو دستگاه تجربه می کند , شیوه ی اکران سایت است &# دستگاه های لیزر از مدیا کوئری CSS3 سود می نماید تا ظواهر وب سایت را به طور متفاوتی , مبتنی بر ورقه ای که نمایش داده می گردد , رندر کند . دستگاه لیزر این ساختار از fluid grid برای این که روی همه ی دستگاه ها دستگاه لیزر جواب بدهد , فایده می کند مانند تارنما اوکس تیم . oxteam

مزایا معایب
ارتقا اختیارات مساله مربوط به ارتقاء سرعت و عملکرد دستگاه لیزر
حفظ آسانتر نیاز به طراحی مجدد
عدم نیاز به تکرار محتوا محدودیت درتنوع آنچه ارائه می دهید
اجرای یک عملکرد برای کلیه ی دستگاه ها –
عدم نیاز به redirect کردن – –

این ساختار , ساختاری است که گوگل پیشنهاد می نماید , البته عوامل مختلفی را بایستی درباره ی آن در لحاظ گرفت تا به شایسته ترین صورت با نیازها و خوی مخاطب هماهنگ باشد .
DYNAMIC SERVING تلاش پویا

وبسایت های موبایلی که به طریق ی پویا یا این که دینامیک کار می نمایند , صرف حیث از دستگاهی که در دستگاه لیزر آن سناریو داده میگردند , از یک URL ثابت استفاده می کنند ولی HTML مورد استعمال از آنها بسته به دستگاهی که وب سایت در آن سناریو داده میگردد , مختلف است . مثل سایت TripAdvisor :

مزایا معایب
تجربه ی مثبت کاربر موبایلی از بازدید سایت ارتقاء مخارج محافظت
ارتقا اختیارات نیاز به دو جور اجرا : گوشی و تبلت
عدم محدودیت در تنوع آنچه ارائه می دهید اجرای پیچیده/چند مرحله ای
اجرای یک کارایی برای تمامی ی دستگاه ها –
عدم نیاز به تکرار محتوا –
SEPARATE URLS نشانی های اینترنتی مستقل

در‌این ساختار , سایت شما در دستگاه های مختلف برای هر URL , با HTMLهای مستقل فعالیت می نماید . کاربری که از تارنما دستگاه لیزر شما بازدید می کند تشخیص داده میشود و یک ریدیرکشن redirection شکل میگیرد تا استفاده کننده را به URL مناسب سوق دهی کند . براین اساس محتوا برای هر دستگاه به رویه ای مطلوب و باصرفه سازی شده اکران دستگاه لیزر داده می گردد . به مثال تحت از سایت Next توجه نمایید :

مزایا معایب
تجربه ی مثبت کاربر موبایلی از بازدید تارنما کاهش اختیارات دستگاه لیزر
راحتی در اجرا ارتقا هزینه های محافظت
عدم محدودیت در تنوع آنچه ارائه می دهید صرف انرژی اکثر برای ایندکس کردن و crawling
– نیاز به تکرار محتوا دستگاه لیزر
– نیاز به دو مدل اجرا : تلفن همراه و تبلت